Oficjalny Serwis Miasta Wałbrzycha

Tajemniczy Ogród w Teatrze Lalek

Tajemniczy Ogród
Tajemniczy Ogród w Teatrze Lalek

W najbliższą niedzielę (27.06) o 12:30 zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na spektakl pt. TAJEMNICZY OGRÓD w reżyserii Arkadiusza Klucznika. Będzie to ostatnie przedstawienie w mijającym sezonie artystycznym Teatru przy Brzechwy.

TAJEMNICZY OGRÓD to spektakl opowiadający o perypetiach osieroconej w Indiach angielskiej dziewczynki – Mary Lennox, która trafia pod opiekę wuja – lorda Archibalda Cravena, mieszkającego w pałacu Misselthwaite Manor. Miejsce to, położone pośród angielskich wrzosowisk, skrywa wiele gorzkich tajemnic, począwszy od zamkniętego na klucz tytułowego ogrodu po samotność jego mieszkańców.

Spektakl Arkadiusza Klucznika zrealizowany został w duchu klasyki, wierny książkowej opowieści. Pełen jest magii i mistycznego nastroju, wykreowanych głównie poprzez musicalową muzykę oraz oszczędną, ale niezwykle funkcjonalną scenografię, która z wnętrz pałacu przenosi nas niepostrzeżenie do zielonego ogrodu.

Przedstawienie ukazuje młodym widzom świat cennych wartości, jakimi są bliskie relacje rodzinne czy przyjaźń, ale porusza też problem oswajania osobistych traum dzieci i dorosłych.

Spektakl dedykowany jest widzom w wieku 7+.


BILETY PROMOCYJNE DLA MIESZKAŃCÓW WAŁBRZYCHA 10zł

Przed wejściem na widownię należy pokazać bileterce dowód szczepienia oraz potwierdzenie o zamieszkaniu w Wałbrzychu (dowód osobisty lub PIT).

BILETY 20 zł (normalny)/ 18 zł (ulgowy dla dzieci do 12. roku życia)

KASA BILETOWA czynna w soboty i niedziele godzinę przed rozpoczęciem spektaklu/ tel: 74 666 73 41.

KUP BILET ON-LINE bilety.teatrlalek.walbrzych.pl

TEATR LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU ul. Jana Brzechwy 16, 58-300 Wałbrzych