Oficjalny Serwis Miasta Wałbrzycha

Teatr Lalek wraca na scenę!

ŻABCIA I ROPUCH
Teatr Lalek wraca na scenę!

Po wielotygodniowej przerwie Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu w najbliższą niedzielę (23.05) zaprasza na spektakl ŻABCIA I ROPUCH. Początek o 12:30. Przedstawienie dedykowane jest dzieciom w wieku 3+.

ŻABCIA I ROPUCH w reżyserii Marty Kwiek to spektakl powstały wg tekstu Arnolda Lobela pt. FROG AND TOAD, który polscy czytelnicy znają jako ŻABKA I ROPUCHA. Opowieść przepełnia humor i morał, płynący z relacji żywiołowej Żabci i pesymistycznego Ropucha. Niby inni, a jakże przywiązani do siebie! Wspierają się w codziennych sytuacjach, problemach i dylematach.
Oprócz perypetii dwójki przyjaciół poznamy także losy Ślimaka, który bezustannie dba o swoją figurę, wiekowego Żółwia – czuwającego nad porządkiem otaczającego mikroświata, zawadiackiej Muchy – produkującej perfumy i polującego na nią - Nietoperza.
Bohaterowie żyją w harmonijnym świecie zgodnie z wyznaczonym przez naturę rytmem, gdzie wspólne spędzanie czasu jest najważniejszą rzeczą na świecie, a troska o szczęście drugiej osoby czyni ten świat jeszcze piękniejszym.

TEATR LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU ul. Jana Brzechwy 16, 58-300 Wałbrzych

BILETY PROMOCYJNE DLA MIESZKAŃCÓW WAŁBRZYCHA 10zł
Przed wejściem na widownię należy pokazać bileterce dowód szczepienia oraz potwierdzenie o zamieszkaniu w Wałbrzychu (dowód osobisty lub PIT).
BILETY 20 zł (normalny)/ 18 zł (ulgowy dla dzieci do 12. roku życia)
KASA BILETOWA czynna w soboty i niedziele godzinę przed rozpoczęciem spektaklu/ tel: 74 666 73 41.
KUP BILET ON-LINE bilety.teatrlalek.walbrzych.pl